Włochy ze szczyptą Monako, wycieczka objazdowa

Dodane: Poniedziałek, 15 Czerwiec, 2020  10:51
  • Kategoria: Usługi / Usługi rekreacyjne i turystyczne

Opis oferty:

Dzień 1
04:10 Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.
06:10 Wylot z Warszawy.
08:20 Przylot do Mediolanu, transfer do hotelu w ok. Genui. Czas wolny (W tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 350 km).

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Genui - stolicy Ligurii. Zwiedzanie centrum historycznego miasta. W programie: Katedra San Lorenzo, dom słynnego żeglarza Krzysztofa Kolumba oraz Piazza de Ferrari z Pałacem Dożów wraz ze słynną ulicą Garibaldiego. Spacer zakończymy w starym porcie miasta. Po południu przejazd do Santa Margherita, zwiedzanie portu turystycznego, następnie rejs statkiem do Portofino - perełki Ligurii. Zwiedzanie uroczego miasteczka znanego m.in. z piosenki Sławy Przybylskiej „Miłość w Portofino”. Na zakończenie dnia proponujemy degustację produktów lokalnych. Następnie powrót na nocleg do hotelu. (W tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu) (Trasa ok. 80 km).

Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Cinque Terre obejmującego 5 górskich miast-widokówek usytuowanych na stromych skałach na wybrzeżu liguryjskim. Pieczę nad tym jednym z najbardziej malowniczych regionów we Włoszech sprawuje UNESCO. W programie przejazd pociągiem do Monterosso (zwiedzanie miasteczka), następnie rejs do Vernazza zwiedzanie oraz ( dla chętnych obiad płatny dodatkowo). Następnie przejazd pociągiem do Manaroli i spacer do Rio Maggiore drogą miłości Via dell’Amore. Powrót na nocleg do hotelu (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 100 km).

Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do Księstwa Monako. Zwiedzanie miasta: Pałac Książęcy rodziny Grimaldich oraz katedra, w której pochowana jest księżna Grace Kelly. Następnie zwiedzimy Monte Carlo znane ze wspaniałych kasyn, gdzie każdy może zostać milionerem. Powrót na nocleg i obiadokolacje do hotelu. (Trasa ok. 200 km).

Dzień 5
Po śniadaniu przejazd do Turynu stolicy Piemontu. Spacer po historycznym centrum miasta, w programie m.in.: Piazza Castello, Palazzo Madama, Pałac Królewski, Piazza Carlo Alberto, dzielnica Quadrilatero Romano, gdzie po dzień dzisiejszy zachowały się starożytne rzymskie zabytki. Odwiedzimy również katedrę, gdzie przechowywany jest Całun Turyński (niedostępny dla zwiedzających). Czas wolny w centrum miasta. Przejazd na nocleg do hotelu w ok. Mediolanu.(W tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu).

Dzień 6
Po śniadaniu przejazd do miejscowości Como, krótkie zwiedzanie miasta. Następnie rejs najpiękniejszym odcinkiem jeziora Como, otoczonego Alpami, do miejscowości Bellagio. Zwiedzanie miasteczka, a następnie czas wolny. Następnie powrót do hotelu na nocleg i obiadokolację.

Dzień 7
Po śniadaniu przejazd do centrum Mediolanu. Wizytę w mieście rozpoczniemy na Placu Katedralnym, gdzie znajduje się wspaniała gotycka katedra zwana „poematem w marmurze”. Następnie przejdziemy Galerią Vittorio Emanuele II - eleganckim wielopiętrowym pasażem, który poprowadzi nas do najsłynniejszej opery świata - La Scali (zwiedzanie również wewnątrz). Zwiedzanie miasta zakończymy przy Castello Sforzesco - imponującym zamku władcy Mediolanu Ludovicu Sforzy. Czas wolny w słynnym „Złotym Trójkącie Mody”. Po południu przejazd do Bergamo zwiedzanie uroczego centrum historycznego miasta. Następnie powrót na nocleg i obiadokolację do hotelu. (Trasa ok. 120 km).

Dzień 8
Wczesne wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko w Mediolanie (śniadanie możliwe w formie pakietów podróżnych). (Trasa ok. 40 km).
08:50 Wylot z Mediolanu.
10:50 Przylot do Warszawy.

Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Z uwagi na przepisy dotyczące ruchu turystycznego możliwe korzystanie ze środków komunikacji miejskiej przy zwiedzaniu. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.

23.07 - 30.07.2017
Promocja: 34%

Warszawa


Śniadania


8 dni / 3 932 zł / za os.

Biuro Podróży Geotour
ul. Sobieskiego 8, Chorzów
tel: 32 346 03 06
kom: 500 55 66 00
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Chorzów / Centrum
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 28 wrz 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń