Turcja Czar Orientu biuro podróży Geotour

Dodane: Środa, 17 Czerwiec, 2020  14:34
  • Kategoria: Usługi / Usługi rekreacyjne i turystyczne
  • Cena: 2 462 zł

Opis oferty:

1 dzień
Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację (postój na ciepły posiłek) i Węgry na nocleg tranzytowy na terenie Serbii. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień EDIRNE
Wczesne śniadanie, przejazd przez Serbię, Bułgarię do Turcji. Przyjazd do EDIRNE w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień TROJA - PERGAMON
Śniadanie, zwiedzanie meczetu Selima II. Rejs przez cieśninę Dardanele, przejazd do TROI, mitycznego Ilionu (pozostałości miasta z czasów rzymski, makieta konia trojańskiego). Przejazd do PERGAMONU - zwiedzanie dawnej stolicy potężnego Królestwa Pergamonu ruiny Biblioteki, świąty-nia Trajana, Pałac Królewski. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Bargamy.

4 dzień MERYEMANA - EFEZ - MARMARIS
Śniadanie, zwiedzanie MERYEMANA - Sanktuarium Domu Matki Bożej, EFEZ, - jedneo z najlepiej zachowanych miast antycznych, m.in. Droga Arkadyjska, biblioteka Celsusa, teatr, łaźnie, liczne świątynie i budynki użyteczności publicznej. Przejazd do Marmaris. Obiadokolacja. Nocleg.

5 - 6 dzień MARMARIS
Śniadanie, wypoczynek i plażowanie, dla chętnych imprezy fakultatywne wycieczka na grecką wyspę Rodos (ok. 50 ) oraz Wieczór Turecki (ok. 30 ) obiadokolacja i nocleg.

7 dzień PAMUKKALE
Śniadanie. Przejazd do PAMUKKALE - jednej z największych przyrodniczych atrakcji Turcji - spacer trawertynowym zboczem; zwiedzanie antycznego kurortu HIERAPOLIS. Obiadokolacja i nocleg w Pamukkale.

8 dzień KONYI
Śniadanie. Przejazd do KONYI, miejscowości, gdzie powstał zakon tańczących derwiszów. Zwiedzanie Muzeum Mevlany - założyciela zakonu. Przejazd do Kapadocji, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

9 dzień KAPADOCJA
Śniadanie. Zwiedzanie KAPADOCJI, słynącej z księżycowego krajobrazu, podziemnych miast i skalnych kościołów. Zwiedzanie podziemnego miasta i skansenu G REME - największego i najciekawszego kompleksu skalnych kościołów wyrzeźbionych w tufie wulkanicznym. Przejazd na wzgórze UÇHISAR, panoramiczny widok na Kapadocję. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
10 dzień ANKARA
Wczesne śniadanie. Przejazd do stolicy Turcji - ANKARY - zwiedzanie Mauzoleum Ataturka - narodowej świątyni poświęconej ojcu Turków, twórcy współczesnego państwa tureckiego. Przejazd do Stambułu. Obiadokolacja. Nocleg

11 dzień ISTAMBUŁ
Śniadanie. ISTAMBUŁ. Piesze zwiedzanie zabytków okresu osmańskiego; Pałac Topkapi i Błękitny Meczet, Meczet Sulejmana Wspaniałego. Czas wolny na największym, orientalnym krytym bazarze. Obiadokolacja. Nocleg.

12 dzień ISTAMBUŁ
Śniadanie. Piesza wycieczka śladami mieszkańców dawnego Bizancjum; Hipodrom, Bazylika Hagia Sophia, Zatopiona Cysterna (Yerebatan Saray). Czas na indywidualne zwiedzanie. Obiadokolacja. Nocleg.

13 dzień
Śniadanie. Wyjazd z Turcji. Przejazd przez Bułgarię do Serbii. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

14 dzień
Śniadanie, przejazd przez Serbię, Węgry, Słowację (postój na posiłek płatny we własnym zakresie), przyjazd do kraju późnym wieczorem.

Więcej szczegółów na stronie:
http://www.superwakacje.com.pl

Więcej informacji oraz aktualne terminy i ceny
w Biurze Podróży "Geotour",
pod numerem telefonu: 323 - pokaż numer telefonu - lub 500 - pokaż numer telefonu -
e-mailem: @
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Chorzów / Centrum
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 28 wrz 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń