Przegląd Dróg Wewnętrznych - Sklepy, Zakłady, Spółdzielnie

Dodane: Czwartek, 16 Lipiec, 2020  12:26
  • Kategoria: Współpraca biznesowa

Opis oferty:

Witam,

Oferuje Zarządcą, Właścicielom Dróg Wewnętrznych wykonanie przeglądu do którego są zobowiązani obowiązującymi przepisami (Ustawa z dnia 21 marca 1985 r. o Drogach Publicznych art.20 pkt 10 oraz art. 62 .1. Prawo Budowlane ).

Droga Wewnętrzna jako droga niezaliczona do żadnej kategorii dróg publicznych, w szczególności drogi/parkingi w osiedlach mieszkaniowych, drogi/parkingi przy sklepach, zakładowe drogi wewnętrzne, drogi dojazdowe do obiektów użytkowanych przez przedsiębiorców, inne parkingi, place, chodniki - Za te drogi nie odpowiada skarb państwa lub jednostki samorządowe tylko zarządcy terenu, na którym jest zlokalizowana droga, a w przypadku jego braku - do właściciela tego terenu i na nich wszystkich spoczywa USTAWOWY obowiązek min.

1) przeprowadzanie okresowych kontroli stanu dróg
2) budowa, przebudowa, remont, ochrona i oznakowanie dróg
3) .....

Proszę pamiętać nie tylko budynki podlegają kontroli , jeżeli dysponują państwo drogami wewnętrznymi one również.

Kontrole drogi może wykonać osoba posiadająca Uprawnienia Budowlane w Specjalności Drogowej.
Osobiście posiadam takie uprawnienia oraz przynależę do samorządu zawodowego podlegającego pod Ministra Infrastruktury.

* Za nie wykonanie kontroli okresowej budynku, budowli, drogi właścicielom / zarządcą grożą ustawowe konsekwencje, ale również co warto przypomnieć że może być to podstawa np. odmowy wypłaty od ubezpieczycieli odszkodowania , którzy o tym może nie przypominają lecz rygorystycznie egzekwują przepisy przy ewentualnych zgłoszeniach

Okolice :
Katowice, Tychy, Chorzów, Zabrze, Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Ogrodzieniec, Podzamcze, Zawiercie, Myszków, Bieruń, Lędziny, Imielin, Chełm Śląski, Chełmek, Libiąż, Jaworzno, Chrzanów, Oświęcim, Olkusz, Łazy, Siewierz, Czekanka, Pyrzowice, Ożarowice, Psary, Malinowice, Wojkowice, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Radzionków, Mikołów, Ruda Śląska, Gliwice, Bukowno, Sławków, Bolesław, Wolbrom ( a nawet dalej ale to już podchodzę indywidualnie do propozycji )
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Chorzów
Piotr
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 03 lis 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń