Okulary leczące wady wzroku. krótkowzroczność, dalekowzroczn

Odświeżone: Wtorek, 31 Styczeń, 2023  20:06
  • Kategoria: Zdrowie / Sprzęt rehabilitacyny i ortopedyczny
  • Stan:Nowe

Opis oferty:

Specjalistyczne okulary leczące wady wzroku.

Okulary leczące wady wzroku. krótkowzroczność, dalekowzroczność, zaćma.


Masz krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmaztyzm?

Oferuję specjalne okulary skuteczne w korekcji takich problemów jak:
- zez u dzieci,
- krótkowzroczność,
- dalekowzroczność
- wczesny etap zaćmy


Okulary ajurwedyjskie to produkt, z którego korzysta coraz więcej osób zmagających się z zaburzeniami widzenia. Dzięki prostocie oraz skuteczności działania, są one doskonałym, domowym sposobem na poprawę i leczenie wzroku.

OKULARY AJURWEDYJSKIE – CO TO JEST?
Okulary ajurwedyjskie pozbawione są tradycyjnych soczewek, zamiast których wyposażone są w odpowiednie przesłony. Celem ich noszenia jest walka z wadą wzroku, poprzez wywieranie odpowiedniego wpływu treningowego na oczy. Stosowane są zarówno przy krótkowzroczności oraz dalekowzroczności, jak i wielu poważnych zaburzeniach widzenia. Noszenie okularów ajurwedyjskich pomaga przywrócić oczom naturalną ruchliwość mięśni, a także poprawiać ich ukrwienie.

Może również przynieść ukojenie, niwelując efekty zmęczenia spowodowane intensywnym korzystaniem ze zmysłu wzroku. W przeciwieństwie do tradycyjnych okularów, po ich zdjęciu oczy są w stanie szybciej odczytywać informacje oraz dostrzegać więcej szczegółów. Wynika to z faktu, że okulary ajurwedyjskie paradoksalnie utrudniają poprawne widzenie i zaburzają jego zasięg. Odpowiednie ośrodki w mózgu ulegają pobudzeniu, dzięki czemu z czasem gałki oczne zaczynają przyzwyczajać się do wysiłku i ciągłego natężenia. Badania wykazały, że dzięki temu oczy zaczynają dostrzegać więcej szczegółów w otoczeniu i funkcjonują efektywniej.

JAK UŻYWAĆ OKULARÓW AJURWEDYJSKICH?
Okulary ajurwedyjskie różnią się od tradycyjnych oprawek nie tylko nietypowym wyglądem, na który składają się czarne szkiełka zawierające kilkadziesiąt niewielkich otworów. Przede wszystkim, nie są one przeznaczone do noszenia na co dzień. Nie nadają się do użytkowania przy wypełnianiu ważnych obowiązków, a także nie powinno się nosić ich podczas prowadzenia samochodu. Przeznaczone są wyłącznie do domowych treningów, które dla uzyskania pożądanych efektów warto przeprowadzać jak najczęściej.

Ich skutki nie są odczuwalne od razu, a na osiągnięcie zamierzonych rezultatów trzeba nieco poczekać. Cierpliwość jest bardzo istotna przy stosowaniu wszystkich akcesoriów korekcyjnych, ponieważ trening oczu wymaga wytrwałości. Odpowiednie dawkowanie intensywności ćwiczeń oraz regularne wykonywanie ustalonych czynności może przynieść znakomite efekty.

DZIAŁANIE OKULARÓW AJURWEDYJSKICH
Względy praktyczne przemawiające ze za stosowaniem okularów ajurwedyjskich wynikają bezpośrednio ze specyfiki ludzkiego wzroku oraz sposobu, w jaki powstają wszystkie jego wady. Człowiek posiada zdolność widzenia dzięki temu, że odbity od obserwowanego obiektu promień światłą przechodzi przez rogówkę, a następnie soczewkę. W ten sposób ulega on ogniskowaniu na będącej receptorem plamce żółtej. Następnie światło przesyłane jest do mózgu, gdzie przekształcone zostaje w obraz. Jeżeli soczewka lub rogówka są uszkodzone lub zniekształcone, światło załamuje się w nieprawidłowy sposób, a uzyskiwany obraz jest niewyraźny. Prowadzi to do powstania wad wzroku, takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność czy astygmatyzm. W naturalnym działaniu oka mogą wystąpić mogą także inne zaburzenia, spowodowane długotrwałym wpatrywaniem się w ekran czy stosowaniem soczewek korekcyjnych. Działanie okularów ajurwedyjskich opiera się na stymulowaniu ruchliwości gałek ocznych poprzez ograniczenie widzenia peryferyjnego. Trening ten sprawia, że pracują one o wiele wydajniej.

JAK STOSOWAĆ OKULARY AJURWEDYJSKIE?
Przez pierwsze dni użytkowania okularów ajurwedyjskich, należy nosić je przez 5 – 15 minut. Dzienny czas ich stosowania przedłużać można stopniowo, najlepiej każdego dnia o kolejne 5 minut. Gałki oczne muszą się przyzwyczaić do ćwiczeń, z którymi wcześniej nie miały do czynienia. Okulary ajurwedyjskie można nosić maksymalnie przez dwie godziny w ciągu doby. Aby wykonać dodatkowy trening, warto korzystać z nich w terenie, wytężając wzrok podczas patrzenia w dal. Przez dziurki znajdujące się w okularach przedostaje się znacznie mniej światła, dlatego w przypadku czytania warto zwiększyć jego intensywność. Nie należy natomiast nosić szkieł kontaktowych podczas takiego treningu, ponieważ wówczas mięśnie gałek ocznych nie są przymuszane do dodatkowej pracy.

Okulary korekcyjne mogą być zakładane na zmianę z ajurwedyjskimi. W przypadku odnotowania pożądanej poprawy wzroku, warto powtarzać stosowanie ćwiczeń 1-2 razy w tygodniu, przez minimum 15 minut dziennie. Dzięki temu można profilaktycznie uniknąć ponownego pogorszenia wzroku.

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ OKULARY AJURWEDYJSKIE?
Z okularów ajurwedyjskich korzystać mogą wszystkie osoby, które cierpią na różnego rodzaju wady wzroku. Mogą być stosowane do poprawy jakości widzenia u dalekowidzów czy krótkowidzów, a także leczenia zeza u dzieci. Znajdują zastosowanie również w korekcie poważniejszych zaburzeń, takich jak astygmatyzm. Mogą być stosowane profilaktycznie, aby wzmocnić oczy przed efektami spowodowanymi nadwyrężaniem wzroku. Bardzo często osoby noszące soczewki lub okulary nie odnotowują spodziewanej poprawy, a na dodatek odczuwają duży dyskomfort. Stosowanie okularów ajurwedyjskich pomaga przy tym uniknąć konsekwencji powodowanych przez inne aparaty korekcyjne, takich jak rozleniwienie oczu czy nawet pogłębienie wady wzroku.

JAKIE POSIADAJĄ OPINIE?
Polecane są zarówno przez profesjonalnych optyków, jak i użytkowników zmagających się z wadami wzroku różnego typu.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Andrzej
Na Lento.pl od 16 paź 2018
Konto firmowe
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Inni oglądali:

Nowy Sącz -monterów konstrukcji , pomocników od zaraz
Nowy Sącz
Czwartek, 03 Listopad, 2022  18:58
Stół na metalowych nogach!
Stół na metalowych nogach!
Zawiercie
Piątek, 27 Styczeń, 2023  12:14
Ceramika auta | Powłoka ceramiczna na lakier Ostrów Wlkp
Ceramika auta | Powłoka ceramiczna na lakier Ostrów Wlkp
Ostrów Wielkopolski
Czwartek, 26 Styczeń, 2023  08:36
Sprzedam
Sprzedam
Włocławek
Czwartek, 03 Listopad, 2022  17:12
Uchwyt do lampy lub masztu
Uchwyt do lampy lub masztu
Ostrów Wielkopolski
Środa, 01 Luty, 2023  10:48
York
York
Nowy Sącz
Czwartek, 03 Listopad, 2022  18:05

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków