Obóz Językowy z Harry Potter Tour - Londyn

Dodane: Poniedziałek, 03 Sierpień, 2020  09:18
  • Kategoria: Wakacje i turystyka / Obozy, kolonie, zimowiska
  • Cena: 2 199 zł

Opis oferty:

Cena / os. / 2199 zł - 09.07-19.07.2018 - 11 dni

KRAJ:
WIELKA BRYTANIA

OPIS:
Gratka dla fanów Harrego Pottera! Obóz językowy w Londynie ze zwiedzaniem studia Warner Bros - Harry Potter Tour! to szansa na wyjątkowe wakacje w Anglii. Podczas jedenastodniowego turnusu nie tylko podszkolisz swój angielski do perfekcji, ale także skorzystasz z takich atrakcji, jak wycieczka do Brighton czy zwiedzanie Warner Bros Studio - Harry Potter Tour. Z nami zobaczysz światowej sławy zabytki i kultowe atrakcje turystyczne! Wakacje w Londynie to szansa na podłapanie tradycyjnego, brytyjskiego akcentu, a także okazja do poznania bliżej angielskich obyczajów, kuchni oraz mody.
Podczas obozu językowego w Londynie przekonasz się, że nauka języka może być świetną zabawą, a przy okazji poznasz rówieśników, nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Stolica Wielkiej Brytanii to tygiel kulturowy, w którym spotkasz ludzi niemal z każdego zakątka globu. Dołącz do międzynarodowego towarzystwa i spędź dziesięć wyjątkowych dni w najmodniejszej stolicy Europy! Nie czekaj do wakacji - już dziś sprawdź ofertę, zarezerwuj miejsce i jedź na obóz językowy w Londynie.
LONDYN - niegdyś stolica wielkiego imperium, potęgi morskiej i kolonialnej, dzisiaj to miasto pełne kontrastów, różnorodności, zabytków, mody oraz zakupów. Londyn przyciąga ludzi ja magnez za sprawą słynnych zabytków, muzeów, sklepów znanych marek, rozległych parków miejskich pozwalających na relaks, licznych miejsc rozrywki, które są w stanie sprostać każdemu gustowi i kieszeni. To miejsce w którym wszyscy szybko się aklimatyzują i dobrze czują! Tutaj będziecie mogli połączyć przyjemne z pożytecznym. Przekonajcie się sami jak smakuje język w oryginalnym otoczeniu!

ZAKWATEROWANIE:
Londyn jest wieloetniczną metropolią, co powoduje, że jest on niebywale ciekawy zarówno pod względem obyczajów jak i kultury. Zakwaterowanie u rodzin stwarza niespotykaną okazję do osobistego kontaktu z tradycjami i kulturą panującymi na Wyspach. Rodziny są szczegółowo sprawdzone i starannie dobrane przez naszego angielskiego kontrahenta. Uczestnicy zwykle zakwaterowani są na obrzeżach Londynu, u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie w pokojach 2, 3, 4 osobowych.

CO JEMY?
3 posiłki dziennie serwowane w miejscu zamieszkania.
Śniadanie płatki na mleku, tosty z dżemem, sok, herbata
Lunch kanapka, owoc, batonik, chipsy, napój (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu)
Obiadokolacja jednodaniowy ciepły posiłek, deser, herbata.
Pierwszy posiłek obiadokolacja w dniu przyjazdu do Londynu,
Ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant w dniu wyjazdu z Londynu

PROGRAM:
JAK SIĘ UCZYMY?
Nasza kadra składa się z doświadczonych lektorów języka angielskiego.
Ćwiczenia i zadania z użyciem języka angielskiego, jak również zwiedzanie i sytuacyjne zajęcia praktyczne prowadzone są przez polskich lektorów. Obóz podzielony jest na mniejsze grupy, z których każda ma swojego lektora języka angielskiego. Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie w najlepszym możliwym środowisku do tego przeznaczonym - Londynie!
warsztaty językowe...
- zadania do wykonania na mieście
- quizy, zabawy, zagadki, konkursy w języku angielskim
- odgrywanie scenek z życia codziennego
- zwiedzanie Londynu z lektorem języka angielskiego
aktywnie...
- codzienne zajęcia językowe
- w trakcie pobytu czeka na Was m.in.

WYCIECZKA W PROGRAMIE!
- całodzienna wycieczka do Brighton + Seven Sisters! Zobaczysz słynny nadmorski kurort położony nad kanałem La Manche. Podczas pobytu zwiedzisz Royal Pavilion - byłą rezydencję królewską w Brighton, Brighton Pier - molo uwielbiane zarówno przez turystów jak i mieszkańców ze względu na mieszczące się tam centrum rozrywki. Następnie udasz się do miasteczka Seaford - z będącą największą atrakcją grupą siedmiu białych klifów (Seven Sisters). Oszałamiające wrażenie wywierają nie tyle same skały, ale również zapierające dech w piersiach widoki oraz urywający się nad przepaścią krajobraz.

A w LONDYNIE zobaczycie
studio filmowe Harry Potter TOUR -> wycieczka potwierdzona. Tylko 15 miejsc dostępnych! MUST SEE dla każdego wielbiciela filmów o Harrym Poterze. Zobacz na własne oczy co działo się za kulisami jednego z najsłynniejszych filmów naszych czasów.
Natural History Museum - odwiedzisz muzeum, które przybliża dzieje naszej planety. Zobaczysz tutaj ponad 70 milionów eksponatów! Można tutaj między innymi doświadczyć symulowanego trzęsienia Ziemi oraz obejrzeć galerię dinozaurów z naturalnej wielkości ryczącym i ruchomym dinozaurem.
Science Museum - odwiedzisz jedno z najsłynniejszych muzeów w Wielkiej Brytanii! Eksponaty prezentowane w muzeum pochodzą z różnych dziedzin nauki i techniki. W zbiorach znajdują się zespoły eksponatów związane z działalnością brytyjskich wynalazców takie jak pionierskie maszyny parowe Jamesa Watta, czy prototypowe odbiorniki telewizyjne Johna Bairda.
Victoria and Albert Museum - odwiedzając to miejsce zobaczycie największą na świecie kolekcję poświęconą sztuce i rzemiosłu artystycznemu, znaleźć tutaj można ponad tysiącletnie książki, ceramikę, wyroby ze szkła i metalu, meble, biżuterię oraz stroje.
Museum od London - w tym miejscu zapoznasz się z burzliwą historią stolicy Wielkiej Brytanii od czasów prehistorycznych aż po współczesność. Kolekcja muzeum zawiera ponad milion eksponatów archiwa archeologiczne, stroje i dekoracje oraz fotografie.
Kolejnym miejscem, które zobaczysz to jedyny tego typu w Europie zwodzony most - Tower Bridge, zbudowana w stylu wiktoriańskim licząca blisko 200 lat, konstrukcja jest jednym z najbardziej znanych miejsc Londynu.
Wizyta w British Museum pozwoli odbyć podróż w czasie do starożytności.
Przejdziesz obok Pałacu Buckingham - oficjalna rezydencja monarchów brytyjskich - jedyny na świecie pałac, który wciąż pełni swoją pierwotną funkcję. Podczas wizyty w tym miejscu zobaczysz oficjalną zmianę warty.
Przechodząc koło Houses of Parliament spotkasz się z wielką polityką i historią monarchii brytyjskiej, a później zrobisz sobie zdjęcie z Big Ben.
Spacerem przejdziesz się na Piccadilly Circus - jedno z najbardziej rozpoznawalnych skrzyżowań na świecie w rozrywkowej i teatralnej dzielnicy West End.
Niedaleko Piccadilly Circus znajduje się - China Town, czyli londyńska kolebka kultury chińskiej.
Wraz z pozostałymi uczestnikami obozu odwiedzicie także słynną dzielnicę artystyczną Camden Town. Nie znajdziecie tu wielkich sieciówek ponieważ Camden znane jest jako centrum mody alternatywnej. Skóra, ćwieki i glany - typowy widok, alternatywna oaza z dala od królewskiego prestiżu i parlamentu. Bardzo często, tutejsze fasady budynków ozdabiają polityczne komentarze, a intensywne barwy składają hołd sztuce Pop Art.
Podczas zwiedzania Londynu zobaszysz także Hyde Park - jeden z kilku królewskich parków w środku zatłoczonego miasta.
Jednym z miejsc sakralnych, które zobaczysz podczas spaceru będzie najważniejsza świątynia anglikańska w Londynie - Westminister Abbey, w której odbywają się wszystkie najważniejsze uroczystości państwowe m.in koronacje królów, czy zawieranie sakramentu małżeństwa przez monarchów.
W centralnej części Londynu znajduje się plac - Trafalgar Square, upamiętniający zwycięstwo brytyjskiej armii pod Trafalgar. Na placu znajdują się pomniki Jerzego IV, gen. Heveloka oraz gen. Napiera. Cechą charakterystyczną placu jest ustawiona na środku 55 - metrowa kolumna Nelsona. Przechodząc przez Trafalgar Square dojdziecie do National Gallery, galerii sztuki - prezentującej kolekcję brytyjskich impresjonistów i kilkanaście dzieł Vincenta van Gogha.
Będziesz mieli okazję zrobić prawdziwy shopping w domu towarowym Harrods. Znajduje się w nim ok. 330 sklepów zajmujących powierzchnię ok. 20 000 m2.
Covent Garden jest dzielnicą, w której spotykają się artyści, cyrkowcy, muzycy oraz zwykli ludzie. Centralną częścią Covent Garden jest Piazza - liczący sobie ponad 500 lat targ, na którym można kupić świeże owoce, warzywa, kwiaty oraz pamiątki.
Londyński sklep M&M's World - zajmuje 4 piętra na łącznej powierzchni 3200 m2, a jego wybudowanie kosztowało 10 mln funtów! Jest to pierwszy i jak do tej pory jedyny świat M&M's w Europie. Sklep poza słodyczami oferuje naczynia, szkło, pościel i biżuterię, zabawki, ubrania, torby. Wśród wielu atrakcji można zobaczyć m.in. wielką czekoladową ścianę, interaktywne ekrany i drażetkowy żyrandol - SMACZNEGO!
Rejs statkiem po Tamizie do Greenwich - co powiesz na podziwianie Londynu z wody?! Krajobraz po minięciu Tower Bridge zmienia się, a samo Greenwich jest bardzo ładne, zielone i ciekawe - południk zero, jedyne w mieście planetarium, kliper herbaciany Cutty Sark, historyczne budynki.
Wizyta w Londynie nie byłaby kompletna gdyby nie przejazd słynnym double decker busem - czyli piętrowy autobus, który jest typowym brytyjskim środkiem komunikacji naziemnej.
A jeśli czas i chęci pozwolą proponujemy dodatkowo bezpłatne zwiedzenie dla chętnych
- Imperial War Museum - Muzeum zostało założone dla upamiętnienia poległych podczas I wojny światowej. Kolekcja muzeum była uzupełniana podczas II wojny światowej. Obecnie w muzeum znajdują się eksponaty ze wszystkich brytyjskich konfliktów zbrojnych.
- Museum of London Docklands - odwiedzając to miejsce poznasz długą i nadzwyczaj burzliwą historię wschodniej części Londynu oraz londyńskiego portu.

IMPREZY FAKULTATYWNE:
(możliwość dokupienia na miejscu)
MUZEUM FIGUR WOSKOWYCH MADAME TUSSAUD'S - wizyta w najbardziej znanym muzeum na świecie, gdzie spotkasz kilkaset figur, naturalnej wielkości, przedstawiających piosenkarzy, aktorów, sportowców oraz znanych polityków. Wśród nich znajdziecie m.in. Marylin Monroe, Elvisa Presleya, Davida Beckhama, Madonne, a nawet Dalajlame, Jana Pawła II i Lecha Wałęsę.
Cena 26 GBP
SHREK ADVENTURE - najnowszy park rozrywki znajdujący się w samym centrum Londynu. Dzięki Merlin Entertainments i wytwórni filmowej DreamWorks wspólnie z wielkim zielonym ogrem i niesfornym osłem można przeżyć przygodę życia.
Cena 18 GBP
LONDON DUNGEON -atrakcja dla wielbicieli horroru i grozy. I to o mocnych nerwach! Poznaj historię Londynu od najmroczniejszej strony.
Cena 18 GBP
LONDON EYE - jeżeli chcesz zobaczyć panoramę Londynu z lotu ptaka, musicie wybrać się na słynne Londyńskie Oko, które jest największym na świecie kołem widokowym.
Cena 23 GBP
TOWER OF LONDON - czyli Twierdza Londyńska, która przez setki lat była siedzibą władców Anglii. Zobaczycie tu insygnia koronacyjne królewski pierścień, jabłko, berło z krzyżem oraz koronę brytyjską, zbroję oraz broń.
Cena 21 GBP

JAK JEDZIEMY?
1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Niemcy, Benelux, Francję
2 dzień przeprawa Calais-Dover, przejazd do Londynu ok. godz.12.00, zwiedzanie, zakwaterowanie w godzinach wczesnowieczornych, obiadokolacja, nocleg
3-9dzień codzienne zajęcia językowe zwiedzanie Londynu wg programu, wycieczka do Brighton oraz Warner Bros Studio
10 dzień śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, rejs statkiem po Tamizie, Greenwich - spacer po mieście południka zero, wyjazd w godz. popołudniowych, przeprawa Calais-Dover, przejazd przez Francję, Benelux
11 dzień przejazd przez Niemcy, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

INFORMACJE TRANSPORTOWE:
Transport odbywa się liniami rejsowymi firmy SINDBAD
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.
[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.
Uczestnicy na zbiórce muszą posiadać wypełnioną i podpisaną Kartę Kwalifikacyjną oraz ważną legitymacje szkolną, a w przypadku imprez zagranicznych obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (może być tymczasowy).
W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 - pokaż numer telefonu - . Po tym numerem mogą Państwo uzyskać bieżące informacje o przebiegu jazdy wszystkich naszych grup oraz o ewentualnych opóźnieniach.

CENA ZAWIERA:
transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie u rodzin, program, opiekę BUT kadry kierownika, pilota na trasie, wychowawców- lektorów języka angielskiego, ubezpieczenia AXA "Kontynenty"

CENA NIE ZAWIERA:
dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych i dodatkowych wyjść niezawartych w programie, posiłków tranzytowych, obowiązkowej dopłaty na realizację programu w Londynie, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatne dodatkowo 10 PLN/os.)

INFORMACJE DODATKOWE:
obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 GBP. Proponowane min. kieszonkowe - ok. 50 GBP+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR + wycieczki fakultatywne. Dodatkowo wymagana jest opłata programowa niepodlegająca rozliczeniu (obejmuje bilety wstępu do zwiedzanych obiektów+komunikacja miejska) w wysokości
dla osób urodzonych w roku 2002 i wcześniej -> 100 GBP
dla osób urodzonych w roku 2003 i później -> 110 GBP.
Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą ręcznik. Cena aktualna przy kursie GBP nieprzekraczającym 4,9 PLN.

WIĘCEJ INFORMACJI:
Biuro Podróży Geotour
tel. 500 - pokaż numer telefonu - lub 322 - pokaż numer telefonu -
http://www.superwakacje.com.pl/
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Chorzów
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 28 wrz 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń